Atvērtā Jelgava #19
2026-05-14
Winner:
GREEN team
Komandu statistika
| red | green | |
|---|---|---|
| Izšautās lodes | 10252 | 9109 |
| Reitings | 431.07 | 462.57 |
| Precizitāte | 15.44 % | 17.44 % |
| Trāpījumi | 1585 | 1659 |
| Ievainojumi | 1659 | 1585 |
Misiju statistika
| Misija | red | green |
|---|---|---|
| Torņi | 0 | 6 |
| Kannas | 2 | 1 |
| Reitings | 0 | 1 |
| Kopā: | 2 | 8 |
| Vieta | Ierocis | Komanda | Spēlētājs | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Trāpījumi, % | Komandas Trāpījumi, % |
Aktivitāte | Aktivitātes reitings |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 |
|
106.31 | 25.90 % | 1606 | 416 | 197 | 2.11 | 219 | 12.82 | 25.08 | 89% | 200.89 | |
| 2 | 22 |
|
76.41 | 20.32 % | 1235 | 251 | 153 | 1.64 | 98 | 7.74 | 15.13 | 25% | 95.16 | |
| 3 | 63 |
|
62.23 | 18.70 % | 1235 | 231 | 169 | 1.37 | 62 | 7.12 | 14.57 | 23% | 76.74 | |
| 4 | 42 |
|
Jelgava addict Apr Jelgava addict |
57.75 | 17.37 % | 881 | 153 | 118 | 1.3 | 35 | 4.72 | 9.65 | -16% | 48.24 |
| 5 | 82 |
|
54.72 | 17.16 % | 705 | 121 | 98 | 1.23 | 23 | 3.73 | 7.63 | -32% | 36.94 | |
| 6 | 19 |
|
Overall camper Apr Overall #1 camper |
45.36 | 14.92 % | 878 | 131 | 124 | 1.06 | 7 | 4.04 | 8.26 | -21% | 35.65 |
| 7 | 65 |
|
43.94 | 21.16 % | 534 | 113 | 121 | 0.93 | -8 | 3.48 | 6.81 | -28% | 31.7 | |
| 8 | 10 |
|
42.12 | 18.47 % | 1034 | 191 | 206 | 0.93 | -15 | 5.89 | 11.51 | 22% | 51.54 | |
| 9 | 67 |
|
41.70 | 19.17 % | 986 | 189 | 208 | 0.91 | -19 | 5.83 | 11.39 | 22% | 51.03 | |
| 10 | 41 |
|
39.79 | 16.68 % | 1073 | 179 | 199 | 0.9 | -20 | 5.52 | 11.29 | 17% | 46.36 | |
| 11 | 84 |
|
39.22 | 19.94 % | 637 | 127 | 150 | 0.85 | -23 | 3.91 | 7.66 | -15% | 33.49 | |
| 12 | 59 |
|
38.94 | 15.06 % | 1049 | 158 | 175 | 0.9 | -17 | 4.87 | 9.97 | 3% | 39.97 | |
| 13 | 60 |
|
38.69 | 13.14 % | 1126 | 148 | 160 | 0.92 | -12 | 4.56 | 9.34 | -5% | 36.74 | |
| 14 | 80 |
|
37.99 | 16.19 % | 1377 | 223 | 258 | 0.86 | -35 | 6.87 | 14.07 | 48% | 56.33 | |
| 15 | 40 |
|
36.60 | 11.06 % | 1049 | 116 | 128 | 0.91 | -12 | 3.58 | 6.99 | -25% | 27.53 | |
| 16 | 23 |
|
32.44 | 15.44 % | 939 | 145 | 194 | 0.75 | -49 | 4.47 | 9.15 | 5% | 33.9 | |
| 17 | 5 |
|
26.63 | 13.60 % | 559 | 76 | 120 | 0.63 | -44 | 2.34 | 4.58 | -40% | 16.09 | |
| 18 | 13 |
|
25.07 | 9.88 % | 769 | 76 | 120 | 0.63 | -44 | 2.34 | 4.58 | -40% | 15.15 | |
| 19 | 11 |
|
24.57 | 14.86 % | 700 | 104 | 182 | 0.57 | -78 | 3.21 | 6.27 | -12% | 21.66 | |
| 20 | 45 |
|
23.16 | 9.71 % | 989 | 96 | 164 | 0.59 | -68 | 2.96 | 6.06 | -20% | 18.56 |
Lielākie spēles panišeri
| Spēlētājs | Trāpījumi | Ievainotais |
|---|---|---|
| Slipstream | 75 | Viskiju, lūdzu |
| Slipstream | 62 | Melrio |
| Zooms | 45 | Viskiju, lūdzu |
| Slipstream | 42 | Sprīdītis |
| Slipstream | 42 | Vita |
Sasniegumi šajā spēlē
| Spēlētājs | Sasniegums | Apraksts |
|---|---|---|
| Sīkā Žurka | Survivor | Būt TOP3 pēc mazāk saņemtajiem hitiem 30 reizes |
| Everix | 30 uzvaras | Jāuzvar 30 spēles |
| Bearvos | Cheapskate streak | Būt TOP3 pēc vismazāk izšautajām lodēm 5 reizes pēc kārtas |
| VilkatisToms | Kannas | Uzvarēt 30 kannas |
Nepieciešams autorizēties un pievienot sev spēlētāju, lai atstātu komentāru.
PieslēgtiesVēl nav atstāts neviens komentārs. Vari būt pirmais!


