Barba
Ieguva pirmo vietu 0 no 2 spēlēm.
(0.00%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 7 | 35.75 | 20.6 | 1088 | 218 | 286 | 0.76 | -68 | 0 | 0.82 | 29.38 | |||
| Vidējais rezultāts | 7.50 | 33.16 | 19.22 | 1073.00 | 206.00 | 286.00 | 0.72 | -80.00 | 0.00 | 0.78 | 26.04 | |||
| Sliktākais rezultāts | 8 | 30.57 | 17.83 | 1058 | 194 | 286 | 0.68 | -92 | 0 | 0.74 | 22.69 | |||
| Lāzeru entuziastu klubiņš | 2026-07-22 | 8 | 7 | 30.57 | 17.83% | 1088 | 194 | 286 | 0.68 | -92 | 0 | 0.74 | 22.69 | 68 |
| Pro Trešdiena #1 | 2026-03-11 | 9 | 8 | 35.75 | 20.60% | 1058 | 218 | 286 | 0.76 | -68 | 0 | 0.82 | 29.38 | 2 |