Loki
Ieguva pirmo vietu 0 no 4 spēlēm.
(0.00%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 2 | 93.96 | 29.5 | 1644 | 485 | 245 | 1.82 | 201 | 3 | 1.48 | 138.6 | |||
| Vidējais rezultāts | 4.00 | 72.25 | 27.83 | 1428.00 | 398.00 | 292.75 | 1.39 | 105.25 | 1.50 | 1.21 | 91.16 | |||
| Sliktākais rezultāts | 7 | 51.82 | 25.48 | 1102 | 315 | 335 | 1.03 | 11 | 1 | 0.96 | 52.2 | |||
| Atvērtā Rīgā #7 | 2026-09-06 | 9 | 4 | 54.28 | 28.58% | 1102 | 315 | 303 | 1.04 | 12 | 1 | 0.96 | 52.20 | 11 |
| Atvērtā Rīga #6 | 2026-07-12 | 19 | 7 | 51.82 | 25.48% | 1358 | 346 | 335 | 1.03 | 11 | 1 | 1.04 | 54.03 | 69 |
| Atvērtā Rīga #5 | 2026-06-07 | 22 | 3 | 88.94 | 29.50% | 1644 | 485 | 288 | 1.68 | 197 | 1 | 1.35 | 119.82 | 82 |
| Atvērtā Rīga #4 | 2026-05-03 | 13 | 2 | 93.96 | 27.74% | 1608 | 446 | 245 | 1.82 | 201 | 3 | 1.48 | 138.60 | 69 |