Hopolok
Rīga winner
Sep Rīga #1 winner
Ieguva pirmo vietu 2 no 6 spēlēm.
(33.33%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 1 | 70.44 | 20.76 | 2390 | 436 | 262 | 1.56 | 146 | 4 | 1.25 | 84.23 | |||
| Vidējais rezultāts | 3.83 | 60.95 | 18.34 | 2138.33 | 390.50 | 295.33 | 1.34 | 95.17 | 1.17 | 1.12 | 68.02 | |||
| Sliktākais rezultāts | 9 | 47.16 | 15.94 | 1845 | 324 | 383 | 1.08 | 23 | 0 | 1.03 | 51.37 | |||
| Atvērtā Rīgā #7 | 2026-09-06 | 9 | 1 | 63.39 | 20.76% | 1845 | 383 | 284 | 1.35 | 99 | 4 | 1.04 | 65.79 | 50 |
| Lāzeru entuziastu klubiņš | 2026-07-22 | 8 | 1 | 70.44 | 20.18% | 1992 | 402 | 266 | 1.51 | 136 | 2 | 1.03 | 72.79 | 69 |
| Atvērtā Rīga #6 | 2026-07-12 | 19 | 8 | 51.75 | 18.37% | 2373 | 436 | 383 | 1.14 | 53 | 0 | 1.25 | 64.89 | 64 |
| Atvērtā Rīga #5 | 2026-06-07 | 22 | 9 | 47.16 | 15.94% | 2032 | 324 | 301 | 1.08 | 23 | 0 | 1.09 | 51.37 | 81 |
| Pro Trešdiena #1 | 2026-03-11 | 9 | 2 | 63.58 | 17.74% | 2198 | 390 | 276 | 1.41 | 114 | 1 | 1.09 | 69.04 | 67 |
| Atvērtā Rīga #2 | 2026-03-01 | 22 | 2 | 69.37 | 17.07% | 2390 | 408 | 262 | 1.56 | 146 | 0 | 1.21 | 84.23 | 80 |