Zooms
Ieguva pirmo vietu 0 no 7 spēlēm.
(0.00%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 3 | 70.28 | 21.77 | 2454 | 453 | 240 | 1.48 | 129 | 1 | 1.41 | 89.11 | |||
| Vidējais rezultāts | 6.71 | 54.86 | 18.78 | 1950.86 | 361.86 | 305.14 | 1.20 | 56.71 | 0.29 | 1.17 | 64.98 | |||
| Sliktākais rezultāts | 11 | 41.06 | 15.68 | 1595 | 279 | 351 | 0.92 | -23 | 0 | 0.95 | 42.31 | |||
| Atvērtā Rīgā #7 | 2026-09-06 | 9 | 6 | 47.56 | 21.13% | 1595 | 337 | 335 | 1.01 | 2 | 0 | 1.05 | 49.73 | 2 |
| Atvērtā Rīga #6 | 2026-07-12 | 19 | 9 | 50.59 | 19.33% | 1676 | 324 | 295 | 1.10 | 29 | 0 | 0.95 | 47.95 | 22 |
| Atvērtā Rīga #5 | 2026-06-07 | 22 | 5 | 66.41 | 18.21% | 2230 | 406 | 277 | 1.47 | 129 | 0 | 1.19 | 79.05 | 22 |
| Atvērtā Rīga #4 | 2026-05-03 | 13 | 3 | 70.28 | 21.77% | 1626 | 354 | 240 | 1.48 | 114 | 1 | 1.27 | 89.11 | 2 |
| Atvērtā Rīga #3 | 2026-03-29 | 15 | 8 | 41.06 | 16.89% | 1652 | 279 | 302 | 0.92 | -23 | 0 | 1.03 | 42.31 | 57 |
| Atvērtā Rīga #2 | 2026-03-01 | 22 | 11 | 49.37 | 15.68% | 2423 | 380 | 336 | 1.13 | 44 | 0 | 1.30 | 64.07 | 75 |
| Atvērtā Rīga #1 | 2026-02-01 | 20 | 5 | 58.74 | 18.46% | 2454 | 453 | 351 | 1.29 | 102 | 1 | 1.41 | 82.65 | 2 |