Moisha
Ieguva pirmo vietu 0 no 5 spēlēm.
(0.00%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 7 | 44.17 | 18.89 | 1846 | 326 | 222 | 0.96 | -12 | 1 | 1.38 | 57.8 | |||
| Vidējais rezultāts | 9.00 | 35.28 | 16.04 | 1504.20 | 244.20 | 309.00 | 0.80 | -64.80 | 0.60 | 1.08 | 39.38 | |||
| Sliktākais rezultāts | 11 | 21.2 | 13.76 | 1042 | 155 | 388 | 0.5 | -194 | 0 | 0.9 | 19.08 | |||
| Atvērtā Jelgava #34 | 2026-09-03 | 13 | 9 | 30.06 | 14.88% | 1042 | 155 | 222 | 0.70 | -67 | 0 | 0.93 | 28.04 | 23 |
| Lāzeru entuziastu klubiņš | 2026-07-22 | 8 | 8 | 21.20 | 13.76% | 1410 | 194 | 388 | 0.50 | -194 | 1 | 0.90 | 19.08 | 11 |
| Atvērtā Jelgava #13 | 2026-04-02 | 18 | 11 | 41.90 | 16.43% | 1497 | 246 | 259 | 0.95 | -13 | 1 | 1.38 | 57.80 | 13 |
| Pro Trešdiena #1 | 2026-03-11 | 9 | 7 | 39.09 | 16.25% | 1846 | 300 | 338 | 0.89 | -38 | 1 | 1.04 | 40.66 | 4 |
| Atvērtā Rīga #1 | 2026-02-01 | 20 | 10 | 44.17 | 18.89% | 1726 | 326 | 338 | 0.96 | -12 | 0 | 1.16 | 51.32 | 17 |