14
Statistika
| Izmantots | Vieta | Augstākā vieta | Reitings | Winrate | Precizitāte | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Ižsautās lodes | Biežāk izmantojis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 6 | 1 | 52.23 | 49.54% | 16.92% | 237 | 206 | 1.16 | 31 | 1405 | Injaki |
Spēles
| Spēles nosaukums | Spēles datums | Spēlētājs | Vieta | Reitings | Precizitāte | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Lodes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā Jelgava #1 | 2026-01-08 | Teziks | 2 | 67.94 | 23.49% | 312 | 224 | 1.39 | 88 | 1328 |
| Atvērtā Jelgava #2 | 2026-01-15 | Injaki | 3 | 50.42 | 16.86% | 250 | 220 | 1.14 | 30 | 1483 |
| Atvērtā Jelgava #3 | 2026-01-22 | VilkatisToms | 12 | 46.22 | 12.58% | 154 | 138 | 1.12 | 16 | 1224 |
| Atvērtā Jelgava #5 | 2026-01-29 | Injaki | 2 | 58.1 | 16.91% | 254 | 194 | 1.31 | 60 | 1502 |
| Atvērtā Jelgava #6 | 2026-02-05 | Injaki | 7 | 35.59 | 15.55% | 158 | 193 | 0.82 | -35 | 1016 |
| Atvērtā Jelgava #7 | 2026-02-08 | Everix | 9 | 40.02 | 11.5% | 164 | 167 | 0.98 | -3 | 1426 |
| Atvērtā Jelgava #8 | 2026-02-12 | Injaki | 9 | 37.21 | 12.54% | 191 | 213 | 0.9 | -22 | 1523 |
| Atvērtā Jelgava #9 | 2026-02-26 | Injaki | 9 | 47.5 | 16.01% | 204 | 188 | 1.09 | 16 | 1274 |
| Atvērtā Jelgava #11 | 2026-03-19 | Injaki | 4 | 57.66 | 17.52% | 310 | 241 | 1.29 | 69 | 1769 |
| Atvērtā Jelgava #13 | 2026-04-02 | Injaki | 6 | 52.52 | 16.34% | 209 | 175 | 1.19 | 34 | 1279 |
| Atvērtā Jelgava #14 | 2026-04-09 | Injaki | 10 | 37.73 | 13.03% | 220 | 244 | 0.9 | -24 | 1688 |
| Atvērtā Jelgava #21 | 2026-05-28 | Viskiju, lūdzu | 7 | 40.29 | 18.35% | 214 | 241 | 0.89 | -27 | 1166 |
| Atvērtā Jelgava #22 | 2026-06-04 | Sprīdītis | 3 | 54.75 | 19.16% | 228 | 191 | 1.19 | 37 | 1190 |
| Atvērtā Jelgava #23 | 2026-06-11 | Slipstream | 1 | 87.2 | 27% | 372 | 218 | 1.71 | 154 | 1378 |
| Atvērtā Jelgava #27 | 2026-07-09 | Kumārs | 12 | 40.38 | 13.17% | 279 | 290 | 0.96 | -11 | 2119 |
| Atvērtā Jelgava #28 | 2026-07-16 | Injaki | 6 | 43.79 | 14.55% | 232 | 227 | 1.02 | 5 | 1594 |
| Atvērtā Jelgava #29 | 2026-07-23 | Loki | 1 | 72.13 | 23.62% | 291 | 197 | 1.48 | 94 | 1232 |
| Atvērtā Jelgava #32 | 2026-08-13 | Injaki | 10 | 25.18 | 10.85% | 126 | 202 | 0.62 | -76 | 1161 |
| Atvērtā Jelgava #34 | 2026-09-03 | VilkatisToms | 11 | 27.48 | 10.01% | 125 | 181 | 0.69 | -56 | 1249 |
| Atvērtā Jelgava #36 | 2026-09-17 | Slipstream | 1 | 105.11 | 25.02% | 372 | 176 | 2.11 | 196 | 1487 |
| Atvērtā Jelgava #37 | 2026-10-01 | Slipstream | 2 | 72.28 | 20.21% | 332 | 214 | 1.55 | 118 | 1643 |
| Atvērtā Jelgava #38 | 2026-10-08 | Melrio | 7 | 51.09 | 18.51% | 264 | 235 | 1.12 | 29 | 1426 |
| Atvērtā Jelgava #39 | 2026-10-15 | Barba | 9 | 50.69 | 16.28% | 187 | 162 | 1.15 | 25 | 1149 |