VilkatisToms
Overall camper
Apr Overall #1 camper
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
| Nosaukums | Datums | Tips | Ierocis | Vieta | Vidējā vieta | Precizitāte | Vidējā precizitāte | Trāpījumi | Vidējie trāpījumi | Ievainojumi | Vidējie ievainojumi | Reizes spēlēts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā Jelgava #18 | 2026-05-07 | Atvērtā Jelgava | 65 | 15 | 13.1 | 11.17% | 11.39 % | 104 | 161.53 | 156 | 214.07 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #14 | 2026-04-09 | Atvērtā Jelgava | 13 | 13 | 8.0 | 12.59% | 16.28 % | 133 | 253.40 | 159 | 232.56 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #13 | 2026-04-02 | Atvērtā Jelgava | 1 | 9 | 8.1 | 11.85% | 15.21 % | 136 | 228.81 | 128 | 212.32 | 2 |
| Atvērtā Rīga #3 | 2026-03-29 | Atvērtā Rīga | 4 | 13 | 8.1 | 12.2% | 15.73 % | 145 | 236.72 | 211 | 219.37 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #12 | 2026-03-26 | Atvērtā Jelgava | 64 | 11 | 9.5 | 12.23% | 14.93 % | 128 | 212.66 | 139 | 222.29 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #11 | 2026-03-19 | Atvērtā Jelgava | 51 | 17 | 16.5 | 11.52% | 11.47 % | 126 | 123.91 | 205 | 182.23 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #10 | 2026-03-12 | Atvērtā Jelgava | 24 | 14 | 9.4 | 13.19% | 15.60 % | 108 | 226.92 | 159 | 241.56 | 1 |
| Atvērtā Rīga #2 | 2026-03-01 | Atvērtā Rīga | 56 | 14 | 10.2 | 14.35% | 14.79 % | 194 | 202.25 | 234 | 211.89 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #9 | 2026-02-26 | Atvērtā Jelgava | 59 | 4 | 10.4 | 16.21% | 13.33 % | 194 | 179.38 | 158 | 203.76 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #8 | 2026-02-12 | Atvērtā Jelgava | 1 | 11 | 8.1 | 15.17% | 15.21 % | 130 | 228.81 | 180 | 212.32 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #7 | 2026-02-08 | Atvērtā Jelgava | 55 | 10 | 9.1 | 14.72% | 15.50 % | 106 | 219.10 | 142 | 225.56 | 1 |
| Atvērtā Rīga #1 | 2026-02-01 | Atvērtā Rīga | 22 | 12 | 6.8 | 14.53% | 16.63 % | 220 | 271.94 | 228 | 222.23 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #5 | 2026-01-29 | Atvērtā Jelgava | 33 | 14 | 11.2 | 12.38% | 12.88 % | 130 | 190.33 | 156 | 214.62 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #4 | 2026-01-25 | Atvērtā Jelgava | 68 | 7 | 8.2 | 16.92% | 16.89 % | 132 | 241.75 | 110 | 225.00 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #3 | 2026-01-22 | Atvērtā Jelgava | 14 | 12 | 10.4 | 12.58% | 13.20 % | 154 | 188.05 | 138 | 208.92 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #2 | 2026-01-15 | Atvērtā Jelgava | 21 | 10 | 11.5 | 12.13% | 13.12 % | 148 | 175.04 | 186 | 199.07 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #1 | 2026-01-08 | Atvērtā Jelgava | 56 | 13 | 10.2 | 12.43% | 14.79 % | 108 | 202.25 | 170 | 211.89 | 2 |