Sprīdītis
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
| Nosaukums | Datums | Tips | Ierocis | Vieta | Vidējā vieta | Precizitāte | Vidējā precizitāte | Trāpījumi | Vidējie trāpījumi | Ievainojumi | Vidējie ievainojumi | Reizes spēlēts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā Jelgava #33 | 2026-08-27 | Atvērtā Jelgava | 61 | 2 | 10.0 | 21.47% | 14.48 % | 231 | 198.42 | 222 | 212.41 | 3 |
| Atvērtā Jelgava #32 | 2026-08-13 | Atvērtā Jelgava | 84 | 4 | 7.9 | 21.15% | 16.37 % | 206 | 233.84 | 179 | 215.22 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #30 | 2026-07-30 | Atvērtā Jelgava | 42 | 3 | 11.1 | 23.9% | 13.05 % | 341 | 171.00 | 264 | 205.99 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #27 | 2026-07-09 | Atvērtā Jelgava | 61 | 3 | 10.0 | 21.35% | 14.48 % | 311 | 198.42 | 255 | 212.41 | 3 |
| Atvērtā Jelgava #26 | 2026-07-02 | Atvērtā Jelgava | 36 | 3 | 8.8 | 22.36% | 15.71 % | 292 | 219.03 | 224 | 206.65 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #24 | 2026-06-18 | Atvērtā Jelgava | 61 | 6 | 10.0 | 18.28% | 14.48 % | 200 | 198.42 | 159 | 212.41 | 3 |
| Atvērtā Jelgava #22 | 2026-06-04 | Atvērtā Jelgava | 14 | 3 | 9.9 | 19.16% | 13.79 % | 228 | 195.70 | 191 | 209.19 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #21 | 2026-05-28 | Atvērtā Jelgava | 84 | 2 | 7.9 | 19.8% | 16.37 % | 197 | 233.84 | 154 | 215.22 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #20 | 2026-05-21 | Atvērtā Jelgava | 10 | 9 | 11.7 | 14.26% | 11.97 % | 156 | 171.82 | 180 | 226.08 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #19 | 2026-05-14 | Atvērtā Jelgava | 59 | 12 | 10.0 | 15.06% | 13.77 % | 158 | 183.53 | 175 | 204.19 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #18 | 2026-05-07 | Atvērtā Jelgava | 23 | 5 | 10.7 | 18.89% | 13.62 % | 227 | 184.04 | 209 | 214.32 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #17 | 2026-04-30 | Atvērtā Jelgava | 64 | 5 | 9.5 | 21.2% | 15.01 % | 205 | 215.27 | 182 | 224.84 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #15 | 2026-04-16 | Atvērtā Jelgava | 50 | 5 | 9.3 | 19.63% | 14.38 % | 171 | 230.66 | 141 | 226.76 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #13 | 2026-04-02 | Atvērtā Jelgava | 41 | 1 | 9.5 | 22.87% | 14.63 % | 223 | 200.52 | 153 | 203.64 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #1 | 2026-01-08 | Atvērtā Jelgava | 63 | 7 | 9.5 | 19.78% | 15.00 % | 237 | 218.59 | 231 | 223.76 | 1 |