Ra1n
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
| Nosaukums | Datums | Tips | Ierocis | Vieta | Vidējā vieta | Precizitāte | Vidējā precizitāte | Trāpījumi | Vidējie trāpījumi | Ievainojumi | Vidējie ievainojumi | Reizes spēlēts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā Jelgava #33 | 2026-08-27 | Atvērtā Jelgava | 41 | 6 | 9.5 | 18.64% | 14.70 % | 197 | 201.64 | 206 | 204.28 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #30 | 2026-07-30 | Atvērtā Jelgava | 41 | 5 | 9.5 | 21.64% | 14.70 % | 237 | 201.64 | 226 | 204.28 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #27 | 2026-07-09 | Atvērtā Jelgava | 71 | 8 | 9.5 | 17.59% | 15.54 % | 194 | 220.04 | 187 | 216.90 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #23 | 2026-06-11 | Atvērtā Jelgava | 46 | 5 | 12.1 | 19.93% | 12.66 % | 213 | 165.89 | 167 | 202.75 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #22 | 2026-06-04 | Atvērtā Jelgava | 32 | 10 | 9.6 | 16.73% | 14.09 % | 127 | 212.73 | 134 | 211.66 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #21 | 2026-05-28 | Atvērtā Jelgava | 36 | 8 | 8.8 | 14.4% | 15.74 % | 143 | 219.57 | 155 | 207.10 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #17 | 2026-04-30 | Atvērtā Jelgava | 80 | 13 | 10.0 | 14.91% | 14.78 % | 139 | 204.70 | 163 | 210.85 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #16 | 2026-04-23 | Atvērtā Jelgava | 36 | 9 | 8.8 | 15.13% | 15.74 % | 138 | 219.57 | 134 | 207.10 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #9 | 2026-02-26 | Atvērtā Jelgava | 40 | 6 | 11.9 | 16.21% | 11.89 % | 218 | 155.64 | 183 | 199.08 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #8 | 2026-02-12 | Atvērtā Jelgava | 87 | 7 | 10.9 | 16.75% | 13.85 % | 209 | 198.89 | 189 | 220.81 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #6 | 2026-02-05 | Atvērtā Jelgava | 77 | 5 | 8.9 | 20.04% | 15.84 % | 198 | 220.36 | 176 | 229.79 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #5 | 2026-01-29 | Atvērtā Jelgava | 77 | 6 | 8.9 | 15.54% | 15.84 % | 165 | 220.36 | 133 | 229.79 | 2 |