Kumārs
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
| Nosaukums | Datums | Tips | Ierocis | Vieta | Vidējā vieta | Precizitāte | Vidējā precizitāte | Trāpījumi | Vidējie trāpījumi | Ievainojumi | Vidējie ievainojumi | Reizes spēlēts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā Jelgava #33 | 2026-08-27 | Atvērtā Jelgava | 15 | 5 | 9.6 | 17.82% | 15.40 % | 245 | 211.94 | 245 | 226.07 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #32 | 2026-08-13 | Atvērtā Jelgava | 34 | 6 | 7.2 | 17.71% | 17.57 % | 263 | 256.28 | 264 | 222.75 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #31 | 2026-08-06 | Atvērtā Jelgava | 10 | 8 | 11.7 | 14.16% | 12.04 % | 188 | 174.77 | 234 | 227.88 | 3 |
| Atvērtā Jelgava #29 | 2026-07-23 | Atvērtā Jelgava | 75 | 3 | 10.4 | 17.83% | 14.21 % | 298 | 187.61 | 221 | 196.45 | 2 |
| Lāzeru entuziastu klubiņš | 2026-07-22 | Pro otrdienas | 60 | 4 | 7.8 | 16.8% | 15.92 % | 398 | 260.75 | 388 | 235.03 | 2 |
| Atvērtā Rīga #6 | 2026-07-12 | Atvērtā Rīga | 23 | 11 | 10.8 | 16.12% | 13.50 % | 393 | 185.25 | 358 | 215.68 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #27 | 2026-07-09 | Atvērtā Jelgava | 14 | 12 | 10.1 | 13.17% | 13.56 % | 279 | 192.53 | 290 | 210.01 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #26 | 2026-07-02 | Atvērtā Jelgava | 3 | 5 | 8.2 | 18.01% | 14.88 % | 284 | 239.27 | 272 | 220.09 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #25 | 2026-06-25 | Atvērtā Jelgava | 10 | 5 | 11.7 | 15.93% | 12.04 % | 268 | 174.77 | 231 | 227.88 | 3 |
| Atvērtā Jelgava #24 | 2026-06-18 | Atvērtā Jelgava | 75 | 7 | 10.4 | 15.64% | 14.21 % | 293 | 187.61 | 231 | 196.45 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #16 | 2026-04-23 | Atvērtā Jelgava | 65 | 10 | 13.0 | 15.07% | 11.64 % | 184 | 159.89 | 210 | 212.33 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #12 | 2026-03-26 | Atvērtā Jelgava | 60 | 8 | 7.8 | 16.44% | 15.92 % | 226 | 260.75 | 224 | 235.03 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #10 | 2026-03-12 | Atvērtā Jelgava | 42 | 12 | 11.2 | 13.37% | 12.98 % | 218 | 169.53 | 229 | 206.14 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #8 | 2026-02-12 | Atvērtā Jelgava | 23 | 2 | 10.8 | 19.41% | 13.50 % | 365 | 185.25 | 249 | 215.68 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #4 | 2026-01-25 | Atvērtā Jelgava | 3 | 1 | 8.2 | 20.44% | 14.88 % | 277 | 239.27 | 146 | 220.09 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #3 | 2026-01-22 | Atvērtā Jelgava | 83 | 1 | 10.4 | 19.28% | 13.71 % | 380 | 216.82 | 207 | 229.26 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #2 | 2026-01-15 | Atvērtā Jelgava | 63 | 2 | 9.5 | 22.25% | 15.04 % | 317 | 219.07 | 250 | 224.59 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #1 | 2026-01-08 | Atvērtā Jelgava | 10 | 3 | 11.7 | 18.16% | 12.04 % | 284 | 174.77 | 225 | 227.88 | 3 |