10
Statistika
| Izmantots | Vieta | Augstākā vieta | Reitings | Winrate | Precizitāte | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Ižsautās lodes | Biežāk izmantojis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 11 | 3 | 34.88 | 54.39% | 13.63% | 167 | 206 | 0.81 | -39 | 1232 | Kumārs |
Spēles
| Spēles nosaukums | Spēles datums | Spēlētājs | Vieta | Reitings | Precizitāte | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Lodes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā Jelgava #1 | 2026-01-08 | Kumārs | 3 | 57.1 | 18.16% | 284 | 225 | 1.26 | 59 | 1564 |
| Atvērtā Jelgava #3 | 2026-01-22 | Trāpuks | 7 | 54.64 | 15.57% | 215 | 171 | 1.26 | 44 | 1381 |
| Atvērtā Jelgava #4 | 2026-01-25 | Rolmels | 10 | 39.45 | 12.37% | 148 | 155 | 0.95 | -7 | 1196 |
| Atvērtā Jelgava #5 | 2026-01-29 | Rolmels | 16 | 32.3 | 11.25% | 174 | 219 | 0.79 | -45 | 1546 |
| Atvērtā Jelgava #7 | 2026-02-08 | Barba | 7 | 44.23 | 19.11% | 168 | 174 | 0.97 | -6 | 879 |
| Atvērtā Jelgava #11 | 2026-03-19 | Skazy | 14 | 29.93 | 13.36% | 197 | 277 | 0.71 | -80 | 1475 |
| Atvērtā Jelgava #13 | 2026-04-02 | LowTabber | 17 | 25.91 | 12.41% | 137 | 219 | 0.63 | -82 | 1104 |
| Atvērtā Jelgava #15 | 2026-04-16 | Melrio | 12 | 36.49 | 16.18% | 177 | 213 | 0.83 | -36 | 1094 |
| Atvērtā Jelgava #16 | 2026-04-23 | Mur1ks | 16 | 9.59 | 6.61% | 46 | 180 | 0.26 | -134 | 696 |
| Atvērtā Jelgava #19 | 2026-05-14 | Teziks | 8 | 42.12 | 18.47% | 191 | 206 | 0.93 | -15 | 1034 |
| Atvērtā Jelgava #20 | 2026-05-21 | Sprīdītis | 9 | 36.92 | 14.26% | 156 | 180 | 0.87 | -24 | 1094 |
| Atvērtā Jelgava #23 | 2026-06-11 | Herberts | 12 | 28.41 | 12.32% | 147 | 214 | 0.69 | -67 | 1193 |
| Atvērtā Jelgava #25 | 2026-06-25 | Kumārs | 5 | 50.77 | 15.93% | 268 | 231 | 1.16 | 37 | 1682 |
| Atvērtā Jelgava #27 | 2026-07-09 | Natalis | 18 | 24.13 | 7.72% | 111 | 176 | 0.63 | -65 | 1438 |
| Atvērtā Jelgava #29 | 2026-07-23 | Skazy | 7 | 36.05 | 15.19% | 185 | 222 | 0.83 | -37 | 1218 |
| Atvērtā Jelgava #30 | 2026-07-30 | Loki | 6 | 45.02 | 20.83% | 266 | 278 | 0.96 | -12 | 1277 |
| Atvērtā Jelgava #31 | 2026-08-06 | Kumārs | 8 | 34.22 | 14.16% | 188 | 234 | 0.8 | -46 | 1328 |
| Atvērtā Jelgava #34 | 2026-09-03 | Ra1n | 7 | 40.47 | 15.96% | 150 | 162 | 0.93 | -12 | 940 |
| Atvērtā Jelgava #35 | 2026-09-10 | Injaki | 9 | 41.02 | 15.63% | 165 | 175 | 0.94 | -10 | 1056 |
| Atvērtā Jelgava #37 | 2026-10-01 | Dadzis | 16 | 16.84 | 8.02% | 81 | 185 | 0.44 | -104 | 1010 |
| Atvērtā Jelgava #38 | 2026-10-08 | ŠaursliežuDzelzceļš081577 | 18 | 6.91 | 2.75% | 46 | 233 | 0.2 | -187 | 1671 |