Slipstream
Overall warrior
Sep Overall #1 warrior
Ieguva pirmo vietu 18 no 19 spēlēm.
(94.74%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 1 | 115.59 | 29.61 | 2002 | 503 | 162 | 2.22 | 262 | 9 | 1.89 | 200.89 | |||
| Vidējais rezultāts | 1.05 | 94.34 | 25.78 | 1538.37 | 395.16 | 212.58 | 1.88 | 182.58 | 6.21 | 1.60 | 151.03 | |||
| Sliktākais rezultāts | 2 | 72.28 | 20.21 | 1173 | 320 | 285 | 1.5 | 106 | 3 | 1.44 | 110.27 | |||
| Atvērtā Jelgava #39 | 2026-10-15 | 18 | 1 | 109.81 | 24.76% | 1664 | 412 | 186 | 2.22 | 226 | 5 | 1.54 | 169.58 | 70 |
| Atvērtā Jelgava #38 | 2026-10-08 | 18 | 1 | 106.60 | 24.38% | 2002 | 488 | 226 | 2.16 | 262 | 8 | 1.69 | 180.46 | 70 |
| Atvērtā Jelgava #37 | 2026-10-01 | 18 | 2 | 72.28 | 20.21% | 1643 | 332 | 214 | 1.55 | 118 | 4 | 1.67 | 120.36 | 14 |
| Atvērtā Jelgava #36 | 2026-09-17 | 14 | 1 | 105.11 | 25.02% | 1487 | 372 | 176 | 2.11 | 196 | 6 | 1.47 | 154.31 | 14 |
| Atvērtā Jelgava #27 | 2026-07-09 | 20 | 1 | 102.68 | 26.86% | 1873 | 503 | 250 | 2.01 | 253 | 7 | 1.69 | 173.60 | 84 |
| Atvērtā Jelgava #24 | 2026-06-18 | 18 | 1 | 97.28 | 27.31% | 1659 | 453 | 239 | 1.90 | 214 | 6 | 1.83 | 178.30 | 84 |
| Atvērtā Jelgava #23 | 2026-06-11 | 16 | 1 | 87.20 | 27.00% | 1378 | 372 | 218 | 1.71 | 154 | 7 | 1.64 | 143.35 | 14 |
| Atvērtā Jelgava #22 | 2026-06-04 | 17 | 1 | 90.65 | 26.07% | 1419 | 370 | 206 | 1.80 | 164 | 6 | 1.54 | 139.17 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #21 | 2026-05-28 | 13 | 1 | 76.10 | 25.02% | 1411 | 353 | 231 | 1.53 | 122 | 9 | 1.58 | 120.36 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #20 | 2026-05-21 | 14 | 1 | 85.68 | 23.90% | 1506 | 360 | 206 | 1.75 | 154 | 7 | 1.52 | 130.06 | 16 |
| Atvērtā Jelgava #19 | 2026-05-14 | 20 | 1 | 106.31 | 25.90% | 1606 | 416 | 197 | 2.11 | 219 | 8 | 1.89 | 200.89 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #18 | 2026-05-07 | 16 | 1 | 95.17 | 25.02% | 1567 | 392 | 205 | 1.91 | 187 | 5 | 1.45 | 138.16 | 60 |
| Atvērtā Jelgava #17 | 2026-04-30 | 15 | 1 | 76.68 | 27.28% | 1173 | 320 | 214 | 1.50 | 106 | 5 | 1.44 | 110.27 | 60 |
| Atvērtā Jelgava #16 | 2026-04-23 | 16 | 1 | 115.59 | 29.61% | 1199 | 355 | 162 | 2.19 | 193 | 6 | 1.58 | 182.68 | 13 |
| Atvērtā Jelgava #15 | 2026-04-16 | 18 | 1 | 101.36 | 27.36% | 1451 | 397 | 201 | 1.98 | 196 | 9 | 1.70 | 171.98 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #14 | 2026-04-09 | 17 | 1 | 92.86 | 27.35% | 1587 | 434 | 240 | 1.81 | 194 | 5 | 1.52 | 141.27 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #12 | 2026-03-26 | 19 | 1 | 110.21 | 26.88% | 1384 | 372 | 172 | 2.16 | 200 | 7 | 1.52 | 167.32 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #11 | 2026-03-19 | 18 | 1 | 84.79 | 25.78% | 1862 | 480 | 285 | 1.68 | 195 | 5 | 1.51 | 127.71 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #10 | 2026-03-12 | 17 | 1 | 76.18 | 24.08% | 1358 | 327 | 211 | 1.55 | 116 | 3 | 1.57 | 119.79 | 60 |