Teziks
Ieguva pirmo vietu 4 no 6 spēlēm.
(66.67%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 1 | 103.14 | 27.19 | 2289 | 559 | 228 | 2.01 | 265 | 5 | 1.47 | 151.26 | |||
| Vidējais rezultāts | 1.50 | 84.10 | 24.32 | 2032.83 | 493.00 | 301.00 | 1.70 | 192.00 | 3.00 | 1.38 | 116.08 | |||
| Sliktākais rezultāts | 3 | 54.9 | 22.72 | 1688 | 432 | 399 | 1.14 | 54 | 2 | 1.23 | 72.79 | |||
| Atvērtā Rīgā #7 | 2026-09-06 | 9 | 3 | 54.90 | 22.72% | 1994 | 453 | 399 | 1.14 | 54 | 2 | 1.33 | 72.79 | 60 |
| Atvērtā Rīga #6 | 2026-07-12 | 19 | 1 | 73.21 | 25.04% | 2232 | 559 | 381 | 1.47 | 178 | 3 | 1.44 | 105.36 | 13 |
| Atvērtā Rīga #5 | 2026-06-07 | 22 | 2 | 96.69 | 23.33% | 2289 | 534 | 269 | 1.99 | 265 | 2 | 1.40 | 135.30 | 24 |
| Atvērtā Rīga #4 | 2026-05-03 | 13 | 1 | 103.14 | 27.19% | 1688 | 459 | 228 | 2.01 | 231 | 5 | 1.47 | 151.26 | 20 |
| Atvērtā Rīga #3 | 2026-03-29 | 15 | 1 | 79.85 | 22.92% | 1885 | 432 | 262 | 1.65 | 170 | 3 | 1.23 | 98.28 | 22 |
| Atvērtā Rīga #1 | 2026-02-01 | 20 | 1 | 96.81 | 24.70% | 2109 | 521 | 267 | 1.95 | 254 | 3 | 1.38 | 133.51 | 39 |