Teziks
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie rezultāti ar šo ieroci.
| Nosaukums | Datums | Tips | Ierocis | Vieta | Vidējā vieta | Precizitāte | Vidējā precizitāte | Trāpījumi | Vidējie trāpījumi | Ievainojumi | Vidējie ievainojumi | Reizes spēlēts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā Rīgā #7 | 2026-09-06 | Atvērtā Rīga | 60 | 3 | 7.8 | 22.72% | 15.95 % | 453 | 261.81 | 399 | 235.93 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #34 | 2026-09-03 | Atvērtā Jelgava | 46 | 2 | 12.0 | 22.35% | 12.80 % | 346 | 167.24 | 227 | 202.96 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #33 | 2026-08-27 | Atvērtā Jelgava | 59 | 1 | 10.0 | 23.11% | 13.77 % | 442 | 183.53 | 221 | 204.19 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #32 | 2026-08-13 | Atvērtā Jelgava | 59 | 1 | 10.0 | 23.55% | 13.77 % | 321 | 183.53 | 206 | 204.19 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #31 | 2026-08-06 | Atvērtā Jelgava | 48 | 1 | 11.2 | 24.38% | 12.91 % | 382 | 176.33 | 206 | 212.49 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #30 | 2026-07-30 | Atvērtā Jelgava | 5 | 1 | 9.1 | 24.11% | 15.49 % | 379 | 219.96 | 247 | 232.52 | 1 |
| Lāzeru entuziastu klubiņš | 2026-07-22 | Pro otrdienas | 13 | 2 | 8.0 | 20.76% | 16.37 % | 430 | 253.06 | 308 | 232.82 | 2 |
| Atvērtā Rīga #6 | 2026-07-12 | Atvērtā Rīga | 13 | 1 | 8.0 | 25.04% | 16.37 % | 559 | 253.06 | 381 | 232.82 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #25 | 2026-06-25 | Atvērtā Jelgava | 34 | 1 | 7.1 | 24.37% | 17.61 % | 399 | 254.41 | 231 | 220.86 | 1 |
| Atvērtā Rīga #5 | 2026-06-07 | Atvērtā Rīga | 24 | 2 | 9.4 | 23.33% | 15.55 % | 534 | 232.67 | 269 | 241.72 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #19 | 2026-05-14 | Atvērtā Jelgava | 10 | 8 | 11.7 | 18.47% | 11.97 % | 191 | 171.82 | 206 | 226.08 | 1 |
| Atvērtā Rīga #4 | 2026-05-03 | Atvērtā Rīga | 20 | 1 | 12.1 | 27.19% | 15.73 % | 459 | 198.64 | 228 | 211.00 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #17 | 2026-04-30 | Atvērtā Jelgava | 67 | 2 | 9.8 | 20.71% | 13.58 % | 240 | 199.83 | 184 | 222.91 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #14 | 2026-04-09 | Atvērtā Jelgava | 31 | 2 | 9.4 | 23.42% | 13.74 % | 370 | 211.92 | 228 | 217.41 | 1 |
| Atvērtā Rīga #3 | 2026-03-29 | Atvērtā Rīga | 22 | 1 | 6.8 | 22.92% | 16.68 % | 432 | 272.10 | 262 | 221.95 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #12 | 2026-03-26 | Atvērtā Jelgava | 41 | 2 | 9.5 | 23.73% | 14.63 % | 304 | 200.52 | 175 | 203.64 | 2 |
| Pro Trešdiena #1 | 2026-03-11 | Pro otrdienas | 61 | 1 | 10.0 | 22.34% | 14.48 % | 395 | 198.42 | 298 | 212.41 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #8 | 2026-02-12 | Atvērtā Jelgava | 78 | 1 | 9.1 | 25.64% | 12.71 % | 370 | 207.79 | 258 | 202.45 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #6 | 2026-02-05 | Atvērtā Jelgava | 51 | 1 | 15.4 | 24.91% | 12.04 % | 285 | 130.44 | 213 | 186.44 | 1 |
| Atvērtā Rīga #1 | 2026-02-01 | Atvērtā Rīga | 39 | 1 | 11.5 | 24.7% | 14.06 % | 521 | 195.95 | 267 | 210.50 | 1 |
| Atvērtā Jelgava #5 | 2026-01-29 | Atvērtā Jelgava | 41 | 1 | 9.5 | 26.21% | 14.63 % | 375 | 200.52 | 209 | 203.64 | 2 |
| Atvērtā Jelgava #1 | 2026-01-08 | Atvērtā Jelgava | 14 | 2 | 9.9 | 23.49% | 13.79 % | 312 | 195.70 | 224 | 209.19 | 1 |