Teziks
Ieguva pirmo vietu 1 no 2 spēlēm.
(50.00%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 1 | 65.65 | 22.34 | 2071 | 430 | 298 | 1.4 | 122 | 4 | 1.14 | 74.94 | |||
| Vidējais rezultāts | 1.50 | 64.68 | 21.55 | 1919.50 | 412.50 | 303.00 | 1.37 | 109.50 | 3.50 | 1.14 | 73.47 | |||
| Sliktākais rezultāts | 2 | 63.71 | 20.76 | 1768 | 395 | 308 | 1.33 | 97 | 3 | 1.13 | 71.99 | |||
| Lāzeru entuziastu klubiņš | 2026-07-22 | 8 | 2 | 65.65 | 20.76% | 2071 | 430 | 308 | 1.40 | 122 | 3 | 1.14 | 74.94 | 13 |
| Pro Trešdiena #1 | 2026-03-11 | 9 | 1 | 63.71 | 22.34% | 1768 | 395 | 298 | 1.33 | 97 | 4 | 1.13 | 71.99 | 61 |