Kumārs
Overall MVP
Sep Overall MVP
Ieguva pirmo vietu 3 no 21 spēlēm.
(14.29%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 1 | 88.49 | 22.25 | 2119 | 380 | 146 | 1.9 | 173 | 6 | 1.5 | 126.33 | |||
| Vidējais rezultāts | 5.86 | 53.43 | 17.00 | 1631.90 | 276.14 | 236.52 | 1.19 | 39.62 | 1.57 | 1.31 | 70.80 | |||
| Sliktākais rezultāts | 12 | 34.22 | 13.17 | 1221 | 184 | 298 | 0.8 | -46 | 0 | 0.98 | 33.57 | |||
| Atvērtā Jelgava #39 | 2026-10-15 | 18 | 12 | 39.10 | 14.23% | 1919 | 273 | 298 | 0.92 | -25 | 1 | 1.47 | 57.65 | 51 |
| Atvērtā Jelgava #38 | 2026-10-08 | 18 | 6 | 58.58 | 17.51% | 1873 | 328 | 251 | 1.31 | 77 | 0 | 1.37 | 80.42 | 39 |
| Atvērtā Jelgava #36 | 2026-09-17 | 14 | 6 | 45.47 | 15.19% | 1791 | 272 | 259 | 1.05 | 13 | 2 | 1.42 | 64.68 | 66 |
| Atvērtā Jelgava #35 | 2026-09-10 | 12 | 8 | 45.05 | 15.40% | 1610 | 248 | 239 | 1.04 | 9 | 2 | 1.26 | 56.65 | 41 |
| Atvērtā Jelgava #34 | 2026-09-03 | 13 | 1 | 74.72 | 20.00% | 1545 | 309 | 192 | 1.61 | 117 | 3 | 1.24 | 92.62 | 42 |
| Atvērtā Jelgava #33 | 2026-08-27 | 11 | 5 | 45.03 | 17.82% | 1375 | 245 | 245 | 1.00 | 0 | 0 | 1.12 | 50.25 | 15 |
| Atvērtā Jelgava #32 | 2026-08-13 | 11 | 6 | 44.80 | 17.71% | 1485 | 263 | 264 | 1.00 | -1 | 1 | 1.29 | 57.69 | 34 |
| Atvērtā Jelgava #31 | 2026-08-06 | 11 | 8 | 34.22 | 14.16% | 1328 | 188 | 234 | 0.80 | -46 | 1 | 0.98 | 33.57 | 10 |
| Atvērtā Jelgava #29 | 2026-07-23 | 11 | 3 | 60.70 | 17.83% | 1671 | 298 | 221 | 1.35 | 77 | 2 | 1.27 | 76.87 | 75 |
| Atvērtā Jelgava #27 | 2026-07-09 | 20 | 12 | 40.38 | 13.17% | 2119 | 279 | 290 | 0.96 | -11 | 2 | 1.28 | 51.58 | 14 |
| Atvērtā Jelgava #26 | 2026-07-02 | 13 | 5 | 47.17 | 18.01% | 1577 | 284 | 272 | 1.04 | 12 | 1 | 1.32 | 62.14 | 3 |
| Atvērtā Jelgava #25 | 2026-06-25 | 12 | 5 | 50.77 | 15.93% | 1682 | 268 | 231 | 1.16 | 37 | 1 | 1.19 | 60.30 | 10 |
| Atvērtā Jelgava #24 | 2026-06-18 | 18 | 7 | 55.27 | 15.64% | 1874 | 293 | 231 | 1.27 | 62 | 0 | 1.39 | 76.70 | 75 |
| Atvērtā Jelgava #16 | 2026-04-23 | 16 | 10 | 37.83 | 15.07% | 1221 | 184 | 210 | 0.88 | -26 | 0 | 1.20 | 45.56 | 65 |
| Atvērtā Jelgava #12 | 2026-03-26 | 19 | 8 | 44.49 | 16.44% | 1375 | 226 | 224 | 1.01 | 2 | 0 | 1.26 | 55.87 | 60 |
| Atvērtā Jelgava #10 | 2026-03-12 | 17 | 12 | 40.04 | 13.37% | 1630 | 218 | 229 | 0.95 | -11 | 1 | 1.31 | 52.32 | 42 |
| Atvērtā Jelgava #8 | 2026-02-12 | 15 | 2 | 67.56 | 19.41% | 1880 | 365 | 249 | 1.47 | 116 | 3 | 1.50 | 101.27 | 23 |
| Atvērtā Jelgava #4 | 2026-01-25 | 14 | 1 | 88.49 | 20.44% | 1355 | 277 | 146 | 1.90 | 131 | 4 | 1.43 | 126.33 | 3 |
| Atvērtā Jelgava #3 | 2026-01-22 | 22 | 1 | 84.38 | 19.28% | 1971 | 380 | 207 | 1.84 | 173 | 2 | 1.46 | 123.38 | 83 |
| Atvērtā Jelgava #2 | 2026-01-15 | 11 | 2 | 60.83 | 22.25% | 1425 | 317 | 250 | 1.27 | 67 | 6 | 1.42 | 86.47 | 63 |
| Atvērtā Jelgava #1 | 2026-01-08 | 14 | 3 | 57.10 | 18.16% | 1564 | 284 | 225 | 1.26 | 59 | 1 | 1.31 | 74.55 | 10 |