Labākie vidējie
Labākie maksimālie
Sliktākie vidējie
Sliktākie maksimālie
Misijas
Sliktākie misijās
Spēļu un citi
*Topā uzrādās spēlētāji ar vismaz 3 spēlēm.
Labākie Vidējie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 395 | ||
| 337 | ||
| 302 | ||
| 4. | 276 | |
| 5. | 273 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 94.34 | ||
| 75.93 | ||
| 67.19 | ||
| 4. | 58.39 | |
| 5. | 57.78 |
Sniper
| # | Spēlētājs | Precizitāte |
|---|---|---|
| 25.78% | ||
| 23.46% | ||
| 23.25% | ||
| 4. | 22.06% | |
| 5. | 20.96% |
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 1.88 | ||
| 1.55 | ||
| 1.46 | ||
| 4. | 1.38 | |
| 5. | 1.27 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| 183 | ||
| 120 | ||
| 97 | ||
| 4. | 61 | |
| 5. | 41 |
Commando
| # | Spēlētājs | Lodes |
|---|---|---|
| 1697 | ||
| 1661 | ||
| 1632 | ||
| 4. | 1560 | |
| 5. | 1538 |
Invulnerable
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 148 | ||
| 157 | ||
| 157 | ||
| 4. | 162 | |
| 5. | 163 |
Places
| # | Spēlētājs | Vieta |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 | ||
| 3 | ||
| 4. | 4 | |
| 5. | 4 |
Winrate
| # | Spēlētājs | Uzvarējis % |
|---|---|---|
| 62.09% | ||
| 58.95% | ||
| 57.94% | ||
| 4. | 57.79% | |
| 5. | 57.79% |
Labākie maksimālie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 503 | ||
| 442 | ||
| 410 | ||
| 4. | 400 | |
| 5. | 380 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 115.59 | ||
| 101.56 | ||
| 100.14 | ||
| 4. | 97.04 | |
| 5. | 90.49 |
Sniper
| # | Spēlētājs | Precizitāte |
|---|---|---|
| 29.61% | ||
| 27.88% | ||
| 27.07% | ||
| 4. | 26.21% | |
| 5. | 25.71% |
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 2.28 | ||
| 2.22 | ||
| 2.01 | ||
| 4. | 2.00 | |
| 5. | 1.90 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| 262 | ||
| 221 | ||
| 173 | ||
| 4. | 166 | |
| 5. | 163 |
Commando
| # | Spēlētājs | Lodes |
|---|---|---|
| 2568 | ||
| 2499 | ||
| 2132 | ||
| 4. | 2119 | |
| 5. | 2002 |
Invulnerable
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| Trāpuks | 75 | |
| Wandllow | 100 | |
| VilkatisToms | 110 | |
| 4. | Sīkā Žurka | 113 |
| 5. | Natalis | 113 |
Most won games
| # | Spēlētājs | Uzvarējis spēles |
|---|---|---|
| 20 | ||
| 20 | ||
| 18 | ||
| 4. | 14 | |
| 5. | 13 |
Sliktākie Vidējie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 48 | ||
| 98 | ||
| 106 | ||
| 4. | 120 | |
| 5. | 124 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 11.21 | ||
| 18.08 | ||
| 21.05 | ||
| 4. | 24.53 | |
| 5. | 24.93 |
Sniper
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 0.31 | ||
| 0.44 | ||
| 0.52 | ||
| 4. | 0.62 | |
| 5. | 0.64 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| -129 | ||
| -116 | ||
| -109 | ||
| 4. | -82 | |
| 5. | -71 |
Cheepskate
| # | Spēlētājs | Lodes |
|---|---|---|
| 784 | ||
| 792 | ||
| 843 | ||
| 4. | 848 | |
| 5. | 887 |
Kamikaze
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 265 | ||
| 237 | ||
| 235 | ||
| 4. | 230 | |
| 5. | 226 |
Places
| # | Spēlētājs | Vieta |
|---|---|---|
| 17 | ||
| 16 | ||
| 15 | ||
| 4. | 14 | |
| 5. | 14 |
Sliktākie maksimālie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 67 | ||
| 120 | ||
| 141 | ||
| 4. | 143 | |
| 5. | 146 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 17.39 | ||
| 21.66 | ||
| 25.32 | ||
| 4. | 29.97 | |
| 5. | 32.08 |
Sniper
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 0.48 | ||
| 0.52 | ||
| 0.63 | ||
| 4. | 0.76 | |
| 5. | 0.78 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| -105 | ||
| -79 | ||
| -72 | ||
| 4. | -51 | |
| 5. | -43 |
Kamikaze
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 373 | ||
| 333 | ||
| 314 | ||
| 4. | 303 | |
| 5. | 298 |
Cheapskate
| # | Spēlētājs | lodes |
|---|---|---|
| 534 | ||
| 559 | ||
| 637 | ||
| 4. | 647 | |
| 5. | 687 |
Winrate
| # | Spēlētājs | Uzvarējis % |
|---|---|---|
| 38.78% | ||
| 40.15% | ||
| 40.26% | ||
| 4. | 40.74% | |
| 5. | 43.97% |
Most lost games
| # | Spēlētājs | Zaudējis spēles |
|---|---|---|
| 22 | ||
| 19 | ||
| 17 | ||
| 4. | 17 | |
| 5. | 15 |
Misiju labākie rezultāti
Torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 4 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 4. | 83.34 | 12 | |
| 5. | 83.34 | 9 |
Kannas
Gaļas mašīna
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 1 | ||
| 100.00 | 1 | ||
| 100.00 | 1 | ||
| 4. | 100.00 | 1 | |
| 5. | 100.00 | 1 |
Staigājošais tornis
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 4 | ||
| 91.67 | 8 | ||
| 87.50 | 6 | ||
| 4. | 81.25 | 10 | |
| 5. | 75.00 | 12 |
Sinhronie torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 4. | 100.00 | 2 | |
| 5. | 100.00 | 2 |
Reitings
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 4 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 4. | 100.00 | 2 | |
| 5. | 100.00 | 2 |
Metāla kanna
Bomba ar kodu
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 4. | 100.00 | 2 | |
| 5. | 100.00 | 2 |
Neiespējamā misija
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 4 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 4. | 100.00 | 3 | |
| 5. | 100.00 | 3 |
Fronte
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 4. | 100.00 | 2 | |
| 5. | 100.00 | 2 |
Misiju sliktākie rezultāti
Torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 6 | ||
| 0.00 | 6 | ||
| 0.00 | 4 | ||
| 4. | 0.00 | 4 | |
| 5. | 0.00 | 4 |
Kannas
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 4 | ||
| 0.00 | 4 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Gaļas mašīna
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 1 | ||
| 4. | 0.00 | 1 | |
| 5. | 0.00 | 1 |
Staigājošais tornis
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 25.00 | 12 | ||
| 4. | 31.25 | 10 | |
| 5. | 31.25 | 10 |
Sinhronie torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Reitings
Metāla kanna
Bomba ar kodu
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Neiespējamā misija
Fronte
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Spēļu un citi
Addict
| # | Spēlētājs | Spēles |
|---|---|---|
| 37 | ||
| 34 | ||
| 32 | ||
| 4. | 30 | |
| 5. | 30 |
Most visited game
| # | Spēle | Tips | Spēlētāji |
|---|---|---|---|
| Atvērtā Jelgava #3 | Atvērtā Jelgava | 22 | |
| Atvērtā Jelgava #19 | Atvērtā Jelgava | 20 | |
| Atvērtā Jelgava #27 | Atvērtā Jelgava | 20 | |
| 4. | Atvērtā Jelgava #12 | Atvērtā Jelgava | 19 |
| 5. | Atvērtā Jelgava #5 | Atvērtā Jelgava | 19 |
Best groups
| # | Tips | Reitings |
|---|---|---|
| Pro otrdienas | 45.27 | |
| Atvērtā Rīga | 44.85 | |
| Atvērtā Jelgava | 44.82 | |
| 4. | Atvērtā Codelex | 44.38 |
Best team
| # | Komanda | Reitings |
|---|---|---|
| Red | 55.23 | |
| Green | 47.85 | |
| Blue | 38.03 | |
| 4. | Gold | 0.00 |
Nemesis
| # | Šāvējs | Ievainotais | Hiti |
|---|---|---|---|
| 87 | |||
| 85 | |||
| 84 | |||
| 4. | 83 | ||
| 5. | 83 |
Medalist SUM
| # | Spēlētājs | Medaļas |
|---|---|---|
| 118 | ||
| 50 | ||
| 33 | ||
| 4. | 31 | |
| 5. | 15 |
Medalist per game
| # | Spēlētājs | Medaļas | Spēle |
|---|---|---|---|
| 9 | Atvērtā Jelgava #15 | ||
| 7 | Atvērtā Jelgava #32 | ||
| 6 | Atvērtā Jelgava #2 |
Winstreak
| # | Spēlētājs | WinStreak |
|---|---|---|
| 16 | ||
| 5 | ||
| 2 | ||
| 4. | 1 | |
| 5. | 1 |


