Labākie vidējie
Labākie maksimālie
Sliktākie vidējie
Sliktākie maksimālie
Misijas
Sliktākie misijās
Spēļu un citi
*Topā uzrādās spēlētāji ar vismaz 3 spēlēm.
Labākie Vidējie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 405 | ||
| 391 | ||
| 386 | ||
| 4. | 369 | |
| 5. | 347 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 91.90 | ||
| 77.14 | ||
| 64.59 | ||
| 4. | 60.95 | |
| 5. | 60.76 |
Sniper
| # | Spēlētājs | Precizitāte |
|---|---|---|
| 25.36% | ||
| 23.88% | ||
| 23.56% | ||
| 4. | 23.52% | |
| 5. | 23.21% |
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 1.83 | ||
| 1.58 | ||
| 1.40 | ||
| 4. | 1.38 | |
| 5. | 1.34 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| 180 | ||
| 139 | ||
| 97 | ||
| 4. | 95 | |
| 5. | 66 |
Commando
| # | Spēlētājs | Lodes |
|---|---|---|
| 2414 | ||
| 2335 | ||
| 2138 | ||
| 4. | 1813 | |
| 5. | 1811 |
Invulnerable
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 157 | ||
| 162 | ||
| 163 | ||
| 4. | 165 | |
| 5. | 166 |
Places
| # | Spēlētājs | Vieta |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 | ||
| 3 | ||
| 4. | 4 | |
| 5. | 4 |
Winrate
| # | Spēlētājs | Uzvarējis % |
|---|---|---|
| 67.75% | ||
| 67.58% | ||
| 62.09% | ||
| 4. | 58.65% | |
| 5. | 57.79% |
Labākie maksimālie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 607 | ||
| 559 | ||
| 485 | ||
| 4. | 455 | |
| 5. | 453 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 115.59 | ||
| 103.14 | ||
| 101.56 | ||
| 4. | 100.14 | |
| 5. | 93.96 |
Sniper
| # | Spēlētājs | Precizitāte |
|---|---|---|
| 29.61% | ||
| 29.50% | ||
| 27.88% | ||
| 4. | 27.61% | |
| 5. | 27.19% |
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 2.28 | ||
| 2.22 | ||
| 2.01 | ||
| 4. | 2.01 | |
| 5. | 1.90 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| 295 | ||
| 265 | ||
| 201 | ||
| 4. | 173 | |
| 5. | 166 |
Commando
| # | Spēlētājs | Lodes |
|---|---|---|
| 3295 | ||
| 2732 | ||
| 2704 | ||
| 4. | 2499 | |
| 5. | 2454 |
Invulnerable
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| Trāpuks | 75 | |
| Wandllow | 100 | |
| VilkatisToms | 110 | |
| 4. | Sīkā Žurka | 113 |
| 5. | Natalis | 113 |
Most won games
| # | Spēlētājs | Uzvarējis spēles |
|---|---|---|
| 23 | ||
| 22 | ||
| 21 | ||
| 4. | 18 | |
| 5. | 16 |
Sliktākie Vidējie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 48 | ||
| 105 | ||
| 106 | ||
| 4. | 120 | |
| 5. | 124 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 11.21 | ||
| 18.58 | ||
| 21.05 | ||
| 4. | 24.53 | |
| 5. | 24.93 |
Sniper
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 0.31 | ||
| 0.44 | ||
| 0.52 | ||
| 4. | 0.62 | |
| 5. | 0.64 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| -132 | ||
| -116 | ||
| -109 | ||
| 4. | -102 | |
| 5. | -82 |
Cheepskate
| # | Spēlētājs | Lodes |
|---|---|---|
| 784 | ||
| 823 | ||
| 843 | ||
| 4. | 848 | |
| 5. | 887 |
Places
| # | Spēlētājs | Vieta |
|---|---|---|
| 17 | ||
| 16 | ||
| 15 | ||
| 4. | 15 | |
| 5. | 14 |
Sliktākie maksimālie rezultāti
Destroyer
| # | Spēlētājs | Hiti |
|---|---|---|
| 67 | ||
| 136 | ||
| 141 | ||
| 4. | 143 | |
| 5. | 146 |
Warrior
| # | Spēlētājs | Reitings |
|---|---|---|
| 17.39 | ||
| 21.66 | ||
| 25.32 | ||
| 4. | 29.97 | |
| 5. | 32.08 |
Sniper
K:D ratio
| # | Spēlētājs | Ratio |
|---|---|---|
| 0.48 | ||
| 0.52 | ||
| 0.63 | ||
| 4. | 0.76 | |
| 5. | 0.78 |
K:D +/-
| # | Spēlētājs | +/- |
|---|---|---|
| -105 | ||
| -79 | ||
| -72 | ||
| 4. | -51 | |
| 5. | -43 |
Cheapskate
| # | Spēlētājs | lodes |
|---|---|---|
| 534 | ||
| 559 | ||
| 637 | ||
| 4. | 647 | |
| 5. | 687 |
Winrate
| # | Spēlētājs | Uzvarējis % |
|---|---|---|
| 38.78% | ||
| 40.15% | ||
| 43.67% | ||
| 4. | 43.91% | |
| 5. | 43.97% |
Most lost games
| # | Spēlētājs | Zaudējis spēles |
|---|---|---|
| 27 | ||
| 20 | ||
| 19 | ||
| 4. | 17 | |
| 5. | 17 |
Misiju labākie rezultāti
Torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 4 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 4. | 100.00 | 1 | |
| 5. | 100.00 | 1 |
Čūska
Kannas
Šašliks
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 4. | 50.00 | 2 | |
| 5. | 50.00 | 2 |
Gaļas mašīna
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 1 | ||
| 4. | 100.00 | 1 | |
| 5. | 100.00 | 1 |
Staigājošais tornis
Sinhronie torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 4. | 100.00 | 2 | |
| 5. | 100.00 | 2 |
Reitings
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 5 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 4. | 100.00 | 2 | |
| 5. | 100.00 | 2 |
Metāla kanna
Deathmatch
Bomba ar kodu
Sasaldētie
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 4. | 50.00 | 2 | |
| 5. | 50.00 | 2 |
Neiespējamā misija
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 3 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 100.00 | 3 | ||
| 4. | 100.00 | 3 | |
| 5. | 100.00 | 3 |
Fronte
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 100.00 | 2 | ||
| 4. | 100.00 | 2 | |
| 5. | 75.00 | 4 |
Misiju sliktākie rezultāti
Torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 6 | ||
| 0.00 | 4 | ||
| 0.00 | 4 | ||
| 4. | 0.00 | 4 | |
| 5. | 0.00 | 4 |
Čūska
Kannas
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 4 | ||
| 0.00 | 4 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Šašliks
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 4. | 50.00 | 2 | |
| 5. | 50.00 | 2 |
Gaļas mašīna
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 1 | ||
| 4. | 16.67 | 5 | |
| 5. | 16.67 | 4 |
Staigājošais tornis
Sinhronie torņi
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Reitings
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 8 | ||
| 0.00 | 3 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Metāla kanna
Deathmatch
Bomba ar kodu
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 4 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 0.00 | 2 |
Sasaldētie
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 50.00 | 2 | ||
| 4. | 50.00 | 2 | |
| 5. | 50.00 | 2 |
Neiespējamā misija
Fronte
| # | Spēlētājs | Winrate | Misijas |
|---|---|---|---|
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 0.00 | 2 | ||
| 4. | 0.00 | 2 | |
| 5. | 25.00 | 4 |
Spēļu un citi
Addict
| # | Spēlētājs | Spēles |
|---|---|---|
| 41 | ||
| 41 | ||
| 39 | ||
| 4. | 37 | |
| 5. | 35 |
Most visited game
| # | Spēle | Tips | Spēlētāji |
|---|---|---|---|
| Atvērtā Rīga #5 | Atvērtā Rīga | 22 | |
| Atvērtā Rīga #2 | Atvērtā Rīga | 22 | |
| Atvērtā Jelgava #3 | Atvērtā Jelgava | 22 | |
| 4. | Atvērtā Jelgava #19 | Atvērtā Jelgava | 20 |
| 5. | Atvērtā Rīga #1 | Atvērtā Rīga | 20 |
Best groups
| # | Tips | Reitings |
|---|---|---|
| Pro otrdienas | 45.27 | |
| Atvērtā Rīga | 44.85 | |
| Atvērtā Jelgava | 44.82 | |
| 4. | Atvērtā Codelex | 44.38 |
Best team
| # | Komanda | Reitings |
|---|---|---|
| Red | 54.61 | |
| Green | 47.57 | |
| Blue | 40.44 | |
| 4. | Gold | 0.00 |
Nemesis
| # | Šāvējs | Ievainotais | Hiti |
|---|---|---|---|
| 150 | |||
| 134 | |||
| 125 | |||
| 4. | 123 | ||
| 5. | 122 |
Medalist SUM
| # | Spēlētājs | Medaļas |
|---|---|---|
| 124 | ||
| 75 | ||
| 34 | ||
| 4. | 33 | |
| 5. | 17 |
Medalist per game
| # | Spēlētājs | Medaļas | Spēle |
|---|---|---|---|
| 9 | Atvērtā Jelgava #15 | ||
| 7 | Atvērtā Jelgava #32 | ||
| 6 | Atvērtā Jelgava #2 |
Winstreak
| # | Spēlētājs | WinStreak |
|---|---|---|
| 17 | ||
| 5 | ||
| 2 | ||
| 4. | 2 | |
| 5. | 1 |


